Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. 10-Z Blok No:311/74 Esenler / İSTANBUL

Hakkımızda

Biz Kimiz?

HAYAT İSG; İş Sağlığı ve Güvenliği(İSG) alanında firmalara çözüm ortağı olmak üzere kurulmuştur. Öncelikli amacı, firmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında ihtiyaç duyduğu veya duyabileceği tüm hizmet alanlarında onların yanında olmaktır.

HAYAT İSG; “Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’’ tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği kapsamında yetkilendirilmiş bir ( OSGB ) Ortak Sağlık Güvenlik Birimidir.

HAYAT İSG, yaptığı işin, hizmet verdiği iş yerlerinde çalışanların sağlık ve güvenliği bakımından son derece önemli olduğunun her zaman farkında olarak hareket eder. İş yerlerinin gelişerek varlıklarını sürdürmesi ve çalışanların sağlığı bizim için her şeyden önce gelmektedir. Bunun için biz, HAYAT İSG olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerini mevzuata uygunluk yanında etik açıdan da en üst seviyede yapmayı varlığımızın ilk ve en büyük sebebi olarak görmekte, tüm hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaktayız.

HAYAT İSG; Konusunda tecrübeli ve donanımlı, uzman ve hekim kadrosu ile İstanbul başta olmak üzere tüm çevre illerinde üretim, hizmet ve inşaat gibi çeşitli sektörlerdeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Biz Kimiz?
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
  • İşyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli gibi konusunda profesyonel kişileri görevlendirme yükümlülüğünüz bize devredilmiş olacak. İş Kanunundan doğan özlük hakları (kıdem tazminatı, izinler ve sosyal haklar ) HAYAT İSG tarafından karşılanacaktır.
  • Hizmet alımınız faturalandırılacağı için vergi avantajınız olacaktır.
  • Konusunda uzman ekiplerimizle, siz asıl işinize odaklanırken biz de farklı sektörlerden gelen tecrübelerimizi sizin işinize uyarlayarak iş sağlığı güvenliği alanında en üst seviyede fayda temin edeceksiniz.
  • İşletme körlüğünü ortadan kaldırarak, deneyimli bir kadro tarafından eksikler ve ihtiyaçlar rapor halinde sunulacaktır.
  • Kurumumuz çok sayıda kanun ve diğer ilgili mevzuat içeren iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda sizin adınıza Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve konuyla ilgili dökümantasyon arşivlemelerini hazırlayarak siz lere (işverene) raporlama yapacak ve bu konuda ciddi bir yükten sizi kurtaracaktır.
  • Şirketinizdeki iyileştirme alanlarının tesbiti ve aksiyon planlamasıyla ilgili olarak uzmanlarımız tarafından saha denetim sonuçları sizlere düzenli olarak aktarılacaktır.
  • Son olarak HAYAT İSG olarak ilişkilerimizi günü kurtarmak için değil, sağlam temeller üzerine inşa etmek için yol çıktığımızı bilmenizi isteriz.
Misyonumuz

HAYAT İSG olarak misyonumuz; "İş sağlığı ve güvenliği alanında çözüm ortağı olarak hizmet verdiğimiz firmalara, koruyucu ve önleyici bir anlayışla yaklaşarak, işveren ve çalışanı koruyup, ülkemiz ekonomisine de katkı sunmaktır."

Vizyonumuz

Vizyonumuz; "Partneri olduğumuz tüm işyerlerine, güvenilir, kaliteli bir hizmet sunarak sektörün itibarlı kurumları arasında ve sürekli artan başarımızla ülkemiz ekonomisi içinde katma değer üretip sektörün en iyisi olabilmektir."